Przejdź do treści Przejdź do menu nawigacyjnego

Od pojedynczych komponentów po gotowe do integracji systemy –
Oferujemy indywidualny standard

Standardowe rozwiązania dopasowane do klientów - potrafimy łączyć własne komponenty w harmonijnie działające systemy. Należą do tego w szczególności systemy wieloosiowe, stoły krzyżowe oraz systemy suwnic.

Idealnie do siebie dopasowane nasze komponenty napędowe, jak prowadnice szynowe, napędy śrubowo-toczne, osie liniowe, silniki i wzmacniacze napędu pracują w jednym systemie „ramię w ramię”. W ten sposób powstają systemy napędowe, które realizują wymagające ruchy w zakresie od zastosowań Pick & Place, aż po wysokprecyzyjne naświetlarki bezpośrednie.

Przez długi czas byliśmy znani jako producent samych komponentów. Ale dzięki naszemu działowi rozwoju i konstrukcji oraz zakładowi produkcyjnemu w Offenburgu od kilku lat oferujemy systemy idealnie dopasowane do różnych wymagań klientów. W naszej ofercie znajduje się wiele dopracowanych, ustandardyzowanych systemów, które dzięki swojej modułowej budowie nadają się do indywidualizacji z dopasowaniem do wymagań klientów i gwarancją wydajności. Nasi inżynierowie opracują pasujące koncepcje dla każdego zastosowania.